Strefa mieszkańca

O nas

Nasza firma jest już na rynku od ponad 25 lat. Zarządzamy różnego typu nieruchomościami począwszy od średniowiecznych kamienic na terenie Starego Miasta po nowoczesne budynki wielomieszkaniowe.
Załatwiamy wszystkie formalności związane z remontami i dotacjami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku jesteśmy rzetelnym i zaufanym partnerem w branży nieruchomości. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą.

ponad 25 lat doświadczenia w branży

60 000 m2 lokali mieszkalnych

100 000 m2 zarządzanej powierzchni

Zarządzanie od pokoleń

Nasza historia zarządzania majątkami sięga XVIIIw gdzie na terenach obecnego Tarnobrzegu, nasz Pra dziad zajmował się obszarami leśnymi majątku Hrabiego Tarnowskiego.
Nasz dziadek z kolei zajmował zarządzaniem prywatnymi kamienicami oraz współpracował w zakresie administracji z Zakonem Ojców Karmelitów przy ul. Karmelickiej w samym centrum historycznego Krakowa i również Zakonem Ojców Kapucynów przy ul. Kapucyńskiej.
Kontynuując tradycje z pokolenia na pokolenie prowadzimy nasza firmę i specjalizujemy się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami na terenie Starego Miasta Krakowa jak również tworzymy nowoczesne rozwiązania dla nowego budownictwa.
Naszą misją jest podtrzymanie historycznego charakteru zabytkowych nieruchomości i z dbałością o detale wspieramy właścicieli przy modernizacjach ich majątków.